Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Fogasproblémák... - Page 2 Vote_lcapFogasproblémák... - Page 2 Voting_barFogasproblémák... - Page 2 Vote_rcap 
Luce Summer
Fogasproblémák... - Page 2 Vote_lcapFogasproblémák... - Page 2 Voting_barFogasproblémák... - Page 2 Vote_rcap 
Rose Summer
Fogasproblémák... - Page 2 Vote_lcapFogasproblémák... - Page 2 Voting_barFogasproblémák... - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Cole
Fogasproblémák... - Page 2 Vote_lcapFogasproblémák... - Page 2 Voting_barFogasproblémák... - Page 2 Vote_rcap 
James Cole
Fogasproblémák... - Page 2 Vote_lcapFogasproblémák... - Page 2 Voting_barFogasproblémák... - Page 2 Vote_rcap 
Edward Summer
Fogasproblémák... - Page 2 Vote_lcapFogasproblémák... - Page 2 Voting_barFogasproblémák... - Page 2 Vote_rcap 
Noah Cole
Fogasproblémák... - Page 2 Vote_lcapFogasproblémák... - Page 2 Voting_barFogasproblémák... - Page 2 Vote_rcap 
Andy Biersack
Fogasproblémák... - Page 2 Vote_lcapFogasproblémák... - Page 2 Voting_barFogasproblémák... - Page 2 Vote_rcap 
Lucifer
Fogasproblémák... - Page 2 Vote_lcapFogasproblémák... - Page 2 Voting_barFogasproblémák... - Page 2 Vote_rcap 
Jake Walker
Fogasproblémák... - Page 2 Vote_lcapFogasproblémák... - Page 2 Voting_barFogasproblémák... - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 

 Fogasproblémák...

Go down 
+10
Noah Cole
Daniel Cole
Dylan
Luce Summer
Edward Summer
Zaira
Marcus Fox
James Cole
Victor Corvius
Rose Summer
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 6:14 am

Hirtelen megcsapta az orromat egy erős vér szag, ez...anya..
-Noah!-indulok meg anya felé, legalábbis próbálnék, fölakadtam pár taknyosban.-Félre.-vertem kézzel őket.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 6:23 am

-Anya!- kaptam fel a fejem... eszeveszettül elkezdtem rohanni és annyit láttam, hogy anyám összecsuklik. Majd vakító fény áradt és egyszerre dermesztő sötétség szakadt ránk. Vibrált a levegő a feszültségtől. A sebesültek, félholtak teste felemelkedett és sebeik elkezdtek begyógyulni.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 6:33 am

Megérkeztem a harc közepére. Körülöttem úgy 10 méteres sugárban az összes vámpír porrá vált. Oooh rég volt már részem ilyen vérontásban. Látom Luce jól végzi a dolgát, habár ahogy elnézem már nehezen tartja magát.
Ideje intézkednem. Elsétálok a kastélyig miközben körülöttem sorba hullanak a vámpírok mint a llegyek. Victor ott ül rezdületlenük a kis páholyában.
Elé sétálok és torkon ragadom.
-Hasznos szolga voltál, de nem tetszik, hogy írtod a kedveskéimet. Szakadj szépen annyi darabra ahány ember életét ontottad de patkány.-engedem és szép lassan cafatokra is hullik.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 6:36 am

Sokáig kellett fent tartanom a varázslatot, az orrom is már elkezdett vérezni, végre, hogy megérkezett Lucifer. Befejeztem a varázslatot de már összecsuklottam.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 6:37 am

Lucenél termek és elkapom mielőtt a földre esik.
-Ügyes voltál.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 6:39 am

Ez a két testvér csúcs...az egyik az ördögtől tanul a másik tőlem....sose volt normális a Summer család.
Vissza az elejére Go down
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 6:41 am

Amint alkalmam nyílt ré Lucifer mögé mentem és szíven döftem. Elegem van a hülye játékaiból.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 6:43 am

-Ugye ezt te se gondoltad komolyan röhögök Jason háta mögött.-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 6:44 am

Átjött a mellkasamon egy kard, majdnem eltalálta Luce-st.
-Szerencséd van Jason.-porlad el a kardja.-Ha egy karcolást is ejtettél volna rajta, magam végeztelek volna ki.-állok fel Luce-l a kezemben.-Szerencsés vagy, Ma Benjaminra hagylak.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 6:51 am

Jason tekintete rám villant, de nem volt sok ideje elkezdtem a lelkét és az emlékeit kiszívni. Az emlékeiből csak a rosszakat emeltem ki, hogy élete utolsó pillanataiban egy nagy senkinek érezze magát. A nagyszájú vezér végül sírva és mindenki előtt megalázkodva távozott az élők sorai közül. Ez jár annak, aki túl hatalmas akar lenni.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 6:54 am

-Anya.-odarohanok hozzá és megölelem. Azt hittem nem látom többet.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 6:55 am

-Anya!- Csapódok közéjük és szorosan megölelem anyát
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 6:57 am

-Jól vagytok mindannyian.- ölelem át a kis családom
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 6:58 am

-Ahogy látom mind megvagytok.-Ölelem át őket.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Natasa

Natasa


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2021. Feb. 28.

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 6:59 am

-Gyerekek? Edward? Luce?- rohanok oda
-Eszedbe ne jusson, az én lányom- pillantok Luciferre
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 7:02 am

-Nem kell elopnom. Magától jön hozzám.-jelenik meg arcomon egy önelégült vigyor.
Átadom az apjának.
-Ki kell pihennie magát.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 7:04 am

-Az egyik az ördöggel a másik az angyalok urával üzletel... Büszkék lehettek rájuk, de erről nagyon másnak nem kéne tudnia.- megyek oda hozzájuk
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 7:05 am

-Úgy lesz.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 7:06 am

-Ideje menni.
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 7:09 am

-Várjatok.-megyek oda hozzájuk.-Köszönöm. Mindkettőtöknek.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 7:13 am

-Még valami... A vámpíroknak nem maradt vezetője. James Vállalod? Persze ha egyetértenek velem a jelen lévő vezetők.-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 7:14 am

Elég undorral végignéztem a srácot.
-Legyen.
Vissza az elejére Go down
Natasa

Natasa


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2021. Feb. 28.

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 7:15 am

-Legyen James!- Kiáltjuk többen kórusban.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 7:18 am

-Ideiglenesen elfogadom, azonban ismerek egy magamnál sokkal alkalmasabb alanyt rá, aki végig tartotta a vámpírok egy részében a lelket, amióta él. Beszélek vele és a legközelebbi tárgyaláson ketten jelenünk meg.-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 7:20 am

-Jól van..-indulok haza.-Oh még valami Rose. Írj majd egy üzit, hogy mikor lesz a kövi gyűlés vezérkisasszony.- azzal haza is húzok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fogasproblémák... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogasproblémák...   Fogasproblémák... - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fogasproblémák...
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Vámpírok erdeje-
Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozUgrás: