Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Elrabolva... - Page 4 Vote_lcapElrabolva... - Page 4 Voting_barElrabolva... - Page 4 Vote_rcap 
Luce Summer
Elrabolva... - Page 4 Vote_lcapElrabolva... - Page 4 Voting_barElrabolva... - Page 4 Vote_rcap 
Rose Summer
Elrabolva... - Page 4 Vote_lcapElrabolva... - Page 4 Voting_barElrabolva... - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Cole
Elrabolva... - Page 4 Vote_lcapElrabolva... - Page 4 Voting_barElrabolva... - Page 4 Vote_rcap 
James Cole
Elrabolva... - Page 4 Vote_lcapElrabolva... - Page 4 Voting_barElrabolva... - Page 4 Vote_rcap 
Edward Summer
Elrabolva... - Page 4 Vote_lcapElrabolva... - Page 4 Voting_barElrabolva... - Page 4 Vote_rcap 
Noah Cole
Elrabolva... - Page 4 Vote_lcapElrabolva... - Page 4 Voting_barElrabolva... - Page 4 Vote_rcap 
Andy Biersack
Elrabolva... - Page 4 Vote_lcapElrabolva... - Page 4 Voting_barElrabolva... - Page 4 Vote_rcap 
Lucifer
Elrabolva... - Page 4 Vote_lcapElrabolva... - Page 4 Voting_barElrabolva... - Page 4 Vote_rcap 
Jake Walker
Elrabolva... - Page 4 Vote_lcapElrabolva... - Page 4 Voting_barElrabolva... - Page 4 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Elrabolva...

Go down 
+3
Lucas
Alistar
Mia Cole
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Oliver

Oliver


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2023. Dec. 28.

Elrabolva... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva...   Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 9:10 pm

-Igen.-vigyorgok, majd a párnát is elveszem.- Fölösleges takargatni, sőt ha nem akarsz nagy bajt gyorsan lakapod a többi ruhádat is.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Othran

Othran


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2023. Dec. 28.

Elrabolva... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva...   Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 9:11 pm

-Hidd el jobban jársz ...ha leszakítjuk nem kapsz ruhát újat...
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Elrabolva... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva...   Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 9:12 pm

-Nem lehetne inkább máshogy? Nem akarom....
Vissza az elejére Go down
Oliver

Oliver


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2023. Dec. 28.

Elrabolva... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva...   Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 9:13 pm

Elröhögöm magam.
-Mi nem vagyunk olyan kegyesek.-vigyorgok el és közelebb hajolok.-És túl türelmesek sem vagyunk. Szóval gyorsan.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Elrabolva... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva...   Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 9:14 pm

Elég közel jött....nem fogom csak úgy hagyni magam még ha sok esélyem sincs.
Megragadtam magam mögül az egyik késemet és meglendítettem egyenesen a torka felé.
Vissza az elejére Go down
Oliver

Oliver


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2023. Dec. 28.

Elrabolva... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva...   Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 9:17 pm

Megdermesztettem még mielőtt a tőr elért volna engem.
-Oh ez nagy hiba volt drágám.-veszem el szépen a tőrt. Akkor játszunk így. Nekem megfelel.
Megfogtam a karját és felrántottam, kutyuska pónzba. Véletlenül sikerült pont úgy, hogy az arca Othran felé, nézett.
Vissza az elejére Go down
Othran

Othran


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2023. Dec. 28.

Elrabolva... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva...   Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 9:23 pm

-Tökéletes kezdet...aztán csere.- vigyorgok és tolom le a gatyám -Ha bántani mersz...- tépem meg a hajánál úgy hogy lássam az arcát -Kiverem az összes fogad.-
Vissza az elejére Go down
Oliver

Oliver


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2023. Dec. 28.

Elrabolva... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva...   Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 9:32 pm

-Ahhoz már nem lesz elég mersze.-vigyorodom el. Letépem az összes ruháját.-Így ni, nem is volt annyira nehéz.-vigyorodom el, Mögé mászok miután és is megszabadultam a ruháimtól. Megragadtam a csípőjét és hátulról beléhatoltam. Hírtelen és tövig. Sajnos a sikolyát Othran megszakította, amint a szájába rakta. Mondjuk így is megérte, pláne a könnyei miatt.
-Oh ezt majdnem elfelejtettem visszaadni..-pörgetem meg egyik kezemben a kést. A háta fölé emeltem és beleszúrtam, persze nem túl mélyen, mivel ez egy vadász tőr, így nem szűrhatom túl mélyre, még a végén meghalna.
A kést elkezdtem húzni a bőrén addig amíg nem lett rajta egy 5-10 centis vágás, aztán felemeltem és újra beleszúrtam és egy újabb semet csináltam rajta.Ezt egy párszor még megcsináltam amíg döngettem.
Vissza az elejére Go down
Othran

Othran


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2023. Dec. 28.

Elrabolva... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva...   Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 9:34 pm

-Lassan egy csere?-
Vissza az elejére Go down
Oliver

Oliver


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2023. Dec. 28.

Elrabolva... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva...   Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 9:35 pm

-Oh hogyne, ezt is kéred?-nyújtom felé a tőrt.
Vissza az elejére Go down
Othran

Othran


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2023. Dec. 28.

Elrabolva... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva...   Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 9:40 pm

-Óóó nekem van másik.- veszek elő egy ostort a gatyám zsebéből. Majd kiválasztom a legszűkebb lyukat. Míg az ostort nem is használtam de már visított, majd mikor már alig volt hangja elkezdtem használni és mindjárt újra visítani kezdett.
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2023. Dec. 28.

Elrabolva... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva...   Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 9:44 pm

-Lehetne halkabban baszni idióták....- ordítok át a házon
Vissza az elejére Go down
Oliver

Oliver


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2023. Dec. 28.

Elrabolva... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva...   Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 9:49 pm

-Oh nyugi, már alig van hangja.-ordítok vissza és ejtek el egy gonosz röhögést. Megtanulja, hogy itt maximum azt csinálhatja amit mi mondunk és hogy esze ágában sem lesz még egyszer ilyennel próbálkozni.
Jó sikáig eljátszadoztunk vele, habár még ennel ellenére sokáig megmaradt a hangja.
Lenyomom a torkán a farkam és megtöltöttem és , hogy biztosra menjek amint, kíhúztam a szájából, befogtam azt.
-Légy jó kislány és nyeld le szépen.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Nate

Nate


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2023. Dec. 28.

Elrabolva... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva...   Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 9:52 pm

Inkább hangtalanítottam a szobám...létrehoztam benn egy kis belő védőréteget itt létemre...az ember senkiben nem bízhat. Minden esetre most nem bántam, hogy jól működik.
Vissza az elejére Go down
Othran

Othran


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2023. Dec. 28.

Elrabolva... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva...   Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 9:53 pm

Oliver után én is végeztem.. most mindenhol ragad majd .-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Elrabolva... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva...   Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 9:55 pm

Mindenem fáj, mozdulni sem bírok...ömlenek az arcomra a könnyek...
Nem tudtam mit tenni...nyeltem egy nagyot..
Vissza az elejére Go down
Oliver

Oliver


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2023. Dec. 28.

Elrabolva... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva...   Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 9:59 pm

-Jó kislány.-Engedtem el a száját miután hallottam, hogy nyelt egyet. Megfogtam az állát és felemeltem a fejét, hogy ránk figyeljen. (igen Othran addigra végzett és mellém állt.)
-Mostantól szótfogadsz és nem csinálsz ilyen hülyeségeket igaz? Nyilván ettől függetlenül azt teszünk veled amit akarunk, de talán akkor kedvesebbek leszünk.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Elrabolva... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva...   Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:00 pm

Én ezt így nem akarom, egyáltalán nem...
Elfordítottam a tekintetem és bólintottam alig láthatóan.
Vissza az elejére Go down
Oliver

Oliver


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2023. Dec. 28.

Elrabolva... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva...   Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:01 pm

-Hé.-rántom vissza a tekintetét.-Hallani akarom! Mond azt, hogy jó leszel.-mordulok rá. Szívesen adok még neki, ha nem válaszol.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Elrabolva... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva...   Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:02 pm

Újra megszaladtak a könnyeim.
-Én...jó leszek. Ígérem..
Vissza az elejére Go down
Oliver

Oliver


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2023. Dec. 28.

Elrabolva... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva...   Elrabolva... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm

-Jó kislány.-engedem el. Egyből összerogy.-Szerintem este még visszajövünk, addigra fürödj meg, és valamit a szekrényedből vegyél fel.-visszaöltözünk és mi tovább állunk. Igen othrannal berendeztük a kis gardróbját. Nekünk tetszeni fog, neki biztos nem, de hát kit érdekel?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elrabolva... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrabolva...   Elrabolva... - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elrabolva...
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: