Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Vote_lcapHu bazdmeg?!?!?!?!?! Voting_barHu bazdmeg?!?!?!?!?! Vote_rcap 
Luce Summer
Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Vote_lcapHu bazdmeg?!?!?!?!?! Voting_barHu bazdmeg?!?!?!?!?! Vote_rcap 
Rose Summer
Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Vote_lcapHu bazdmeg?!?!?!?!?! Voting_barHu bazdmeg?!?!?!?!?! Vote_rcap 
Daniel Cole
Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Vote_lcapHu bazdmeg?!?!?!?!?! Voting_barHu bazdmeg?!?!?!?!?! Vote_rcap 
James Cole
Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Vote_lcapHu bazdmeg?!?!?!?!?! Voting_barHu bazdmeg?!?!?!?!?! Vote_rcap 
Edward Summer
Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Vote_lcapHu bazdmeg?!?!?!?!?! Voting_barHu bazdmeg?!?!?!?!?! Vote_rcap 
Noah Cole
Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Vote_lcapHu bazdmeg?!?!?!?!?! Voting_barHu bazdmeg?!?!?!?!?! Vote_rcap 
Andy Biersack
Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Vote_lcapHu bazdmeg?!?!?!?!?! Voting_barHu bazdmeg?!?!?!?!?! Vote_rcap 
Lucifer
Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Vote_lcapHu bazdmeg?!?!?!?!?! Voting_barHu bazdmeg?!?!?!?!?! Vote_rcap 
Jake Walker
Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Vote_lcapHu bazdmeg?!?!?!?!?! Voting_barHu bazdmeg?!?!?!?!?! Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Hu bazdmeg?!?!?!?!?!

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Empty
TémanyitásTárgy: Hu bazdmeg?!?!?!?!?!   Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 4:08 am

Az első napokon elég nehéz volt bármit is megfogni vagy közlekedni. Meg kellett szoknom az erőmet ami így is egy hét gyakorlást igényelt. 
Már hónapok teltek el a gyakorlás közben. Mint kiderült a fekete mágiát használni nem egy egyszerű dolog, vannak dolgok amikhez rúna ismeret kell illetve az erő mértéke is számít. Szóval nem egyszerű.
Eleinte apróságokkal kezdtem. Tárgymozgatást például, Először csak egy ceruzával kezdtem, de ma már óriási sziklákat is meg tudok emelni. 
Ezenfelül fekete tűzet is meg tudok idézni és irányítani. 
De sok varázsige van, ezek között van ami inkább támadó és van ami inkább védekező varázslat. A védekező varázslatok általában sokkal nehezebbek mint a támadók. Gondolom nem véletlenül. 
Szerencsém van a tanulással olyan téren, hogy van segítségem, nem tudom miért, de mikor visszamegyek a pokolba hogy kicseréljem a könyveimet, Lucifer mindig ad egy kis támpontot.
Ma este is eljöttem gyakorolni, van egy nagy varázslat amit el akarok sajátítani.
Kissé köd van de ez nem fog zavarni. leszálltam egy nagy placc közepére és elkezdtem a varázsigét mondani, majd lassan elkezdtem felemelkedni.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hu bazdmeg?!?!?!?!?!   Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 4:09 am

Telnek a hónapok és folyamatosan fejlődök, idő közben beszélgettem Benjaminnal is...naivnak hangzik, de eszembe se jutott, hogy ezt ő megérzi. A folyamatos gyakorlás és tanulás megtette a hatását már rengeteg minden megy, amit el se tudtam képzelni, hogy képes lehetek rá. Amivel mostanság küzdök az az hogy a képességek ne hassanak rám...nem egyszerű. Ehhez azért több év kell majd, meg az se könnyíti meg a dolgom, hogy elég sok képesség van. Ma is megyek gyakorolni. A Szörny-sziget és a víz felett szoktam ...elég ködös itt az idő, hogy elrejtsen, pláne, hogy hófehér színem lett.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hu bazdmeg?!?!?!?!?!   Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 4:14 am

A varázslat közben megpillantottam egy fénylő fehér izét. Basszus, nem kéne egy angyalnak észrevennie. Gyorsan leszálltam a földre, mielőtt észrevenne.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hu bazdmeg?!?!?!?!?!   Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 4:15 am

Valami fekete suhant el a szemem előtt... ezt meg kell néznem.
A szerencsém az , hogy amint leért a földre megállt és felnézett, így utol tudtam érni...pontosabban rajta landoltam. 
-Mi a f*sz, ki vagy te?- Ugrok le róla egyből
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hu bazdmeg?!?!?!?!?!   Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 4:26 am

-Dylen?! MI a..?-kelek fel.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hu bazdmeg?!?!?!?!?!   Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 4:26 am

-Luce? ezt hogy??? Te Luciferrel üzleteltél?-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hu bazdmeg?!?!?!?!?!   Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 4:27 am

-Igen.-vigyorgok.-Csini mi?-fordolok körbe, hogy jól megtudja nézni ezt az alakot.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hu bazdmeg?!?!?!?!?!   Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 4:28 am

-Jól nézel ki. És rólam mi a véleményed?- válok hófehérré
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hu bazdmeg?!?!?!?!?!   Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 4:29 am

-Te mit csináltál?  Nem hiszem, hogy ezt Benjamin csinálta.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hu bazdmeg?!?!?!?!?!   Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 4:36 am

-Nem véletlen nem jöhettetek be a szobámba...egyszer olvastam egy legendát egy ilyesmi lényről bár ő belehalt és évekkel ezelőtt elkezdtem utánajárni és kifejleszteni egy szert, amitől átváltozom. Aztán Benjaminnak nem sok más választása volt mint megölni, vagy támogatni.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hu bazdmeg?!?!?!?!?!   Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 4:38 am

-Erre mennyi esély volt most komolyan?-röhögök.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hu bazdmeg?!?!?!?!?!   Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 4:40 am

-Elvileg az ikrek képesek ilyenre, hogy a tudatuk alatt szinkronban élnek-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hu bazdmeg?!?!?!?!?!   Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 4:41 am

-Mindegy igazából, de apáénak egy szót se.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hu bazdmeg?!?!?!?!?!   Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 4:43 am

-Meg senkinek... ez nem derülhet ki. Illegális. De legalább már nem kell féltselek a fiúktól.- röhögök
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hu bazdmeg?!?!?!?!?!   Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 4:44 am

-Akkor leszállsz rólunk végre?
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hu bazdmeg?!?!?!?!?!   Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 4:45 am

-Igen. Rólatok le...de azt nem ígérem, hogy a gyanúm elmúlik Jake iránt.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hu bazdmeg?!?!?!?!?!   Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 4:45 am

-Az már a te dolgod.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hu bazdmeg?!?!?!?!?!   Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 4:48 am

-Viszont mi így pont ellentétek vagyunk...neked a sötét varázslatok mennek könnyen és azok táplálnak nekem meg fordítva. Gyakorolhatnánk együtt.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hu bazdmeg?!?!?!?!?!   Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitimeHétf. Jan. 10, 2022 4:49 am

-Benne vagyok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hu bazdmeg?!?!?!?!?!   Hu bazdmeg?!?!?!?!?! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hu bazdmeg?!?!?!?!?!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Szörny "sziget"-
Ugrás: