Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Valami új kezdete... Icon_minitimeMa 9:23 pm-kor by Othran

» Egy rossz megérzés
Valami új kezdete... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Valami új kezdete... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Valami új kezdete... Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Valami új kezdete... Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Valami új kezdete... Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Valami új kezdete... Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Valami új kezdete... Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Valami új kezdete... Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Valami új kezdete... Vote_lcapValami új kezdete... Voting_barValami új kezdete... Vote_rcap 
Luce Summer
Valami új kezdete... Vote_lcapValami új kezdete... Voting_barValami új kezdete... Vote_rcap 
Rose Summer
Valami új kezdete... Vote_lcapValami új kezdete... Voting_barValami új kezdete... Vote_rcap 
Daniel Cole
Valami új kezdete... Vote_lcapValami új kezdete... Voting_barValami új kezdete... Vote_rcap 
James Cole
Valami új kezdete... Vote_lcapValami új kezdete... Voting_barValami új kezdete... Vote_rcap 
Edward Summer
Valami új kezdete... Vote_lcapValami új kezdete... Voting_barValami új kezdete... Vote_rcap 
Noah Cole
Valami új kezdete... Vote_lcapValami új kezdete... Voting_barValami új kezdete... Vote_rcap 
Andy Biersack
Valami új kezdete... Vote_lcapValami új kezdete... Voting_barValami új kezdete... Vote_rcap 
Lucifer
Valami új kezdete... Vote_lcapValami új kezdete... Voting_barValami új kezdete... Vote_rcap 
Jake Walker
Valami új kezdete... Vote_lcapValami új kezdete... Voting_barValami új kezdete... Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Oliver, Othran

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 

 Valami új kezdete...

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
NIcolaus Summer

NIcolaus Summer


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2020. Dec. 09.

Valami új kezdete... Empty
TémanyitásTárgy: Valami új kezdete...   Valami új kezdete... Icon_minitimeCsüt. Jan. 21, 2021 8:59 pm

Egy újabb nap vége. Végre, a sok hülye után jó lesz végre pihenni. Elég sok bosszantó dolog van mostanság. Edwardról és Belláról nem is beszélve. Ezek csak gondok és már várom azt a napot mikor a vadászok közlik, hogy végre megölték azt a dögöt. Gusztustalan, hogy ilyen korcsok azok akiket neveltem. Halált érdemelnek.
Felmegyek a hálóba ahol már a drága gyönyörű feleségem már alszik. Nekem is ideje ezt tennem.
Vissza az elejére Go down
Dominick Summer

Dominick Summer


Hozzászólások száma : 74
Join date : 2021. Jan. 18.

Valami új kezdete... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete...   Valami új kezdete... Icon_minitimeCsüt. Jan. 21, 2021 9:03 pm

Egy kicsit több idő eltelt mint gondoltam, de hát mindegy. Legalább gyarapodik a seregünk. De ideje végre nekem is színre lépnem. El is megyek a drágalátos fateromhoz. Már jó késő van kevesen őrködnek ilyenkor és nem kerülnek nekem túl nagy erőfeszítésbe. Sőt megkarcolni se tudnak szinte. 
Amint lerendezem az őrséget már drágalátos apám szobájában állok az ablak előtt.
-Szép estét drága apám.- fedtem fel magam egy ördögi mosollyal a számon.
Vissza az elejére Go down
NIcolaus Summer

NIcolaus Summer


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2020. Dec. 09.

Valami új kezdete... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete...   Valami új kezdete... Icon_minitimeCsüt. Jan. 21, 2021 9:05 pm

-Edward?-nézek rá kérdően, de a szagából ítélve rájövök, hogy biztosan nem ő az.-Nem is. Te az a másik fattyú vagy. Dominick. Az ikred biztosan nem választana egy örök életet. mi dolgod itt te fattyú?
Vissza az elejére Go down
Dominick Summer

Dominick Summer


Hozzászólások száma : 74
Join date : 2021. Jan. 18.

Valami új kezdete... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete...   Valami új kezdete... Icon_minitimeCsüt. Jan. 21, 2021 9:08 pm

-Szomorú, hogy csak ez alapján ismersz fel. Habár sose tudtál minket megkülönböztetni. De nem is számít.-térek a lényegre.-Azért jöttem, hogy végre eltüntesselek. A ribancoddal együtt.
Vissza az elejére Go down
NIcolaus Summer

NIcolaus Summer


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2020. Dec. 09.

Valami új kezdete... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete...   Valami új kezdete... Icon_minitimeCsüt. Jan. 21, 2021 9:09 pm

Elkacagom magam.
-Azt hiszed felérsz az erőmmel és a hatalmammal? Szégyenletes, hogy ilyenek vagytok. Nem véletlen tagadtalak ki benneteket. Kis söpredékek vagytok, akiket még a peremvidék is kidobna.
Vissza az elejére Go down
Dominick Summer

Dominick Summer


Hozzászólások száma : 74
Join date : 2021. Jan. 18.

Valami új kezdete... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete...   Valami új kezdete... Icon_minitimeCsüt. Jan. 21, 2021 9:13 pm

-A szavaid mit sem érnek.-vörösödnek be a szemeim és egy szem pillantás alatt előtte termek és torkon ragadom jó szorosan.-A te haláloddal minden más lesz. Valami el fog kezdődni amit senki se fog tudni megállítani.
Vissza az elejére Go down
NIcolaus Summer

NIcolaus Summer


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2020. Dec. 09.

Valami új kezdete... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete...   Valami új kezdete... Icon_minitimeCsüt. Jan. 21, 2021 9:18 pm

Megfogom a kezét és megpróbálom lefeszíteni a nyakamról de nem sikerül.
-Micsoda szörnyeteg lettél. Mit érsz el a halálommal? Öngyilkosság lesz számodra. Meg fogsz halni mint a testvéreid.
Vissza az elejére Go down
Dominick Summer

Dominick Summer


Hozzászólások száma : 74
Join date : 2021. Jan. 18.

Valami új kezdete... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete...   Valami új kezdete... Icon_minitimeCsüt. Jan. 21, 2021 9:23 pm

Egy ördögi vigyor kerül az arcomra.
-Én más vagyok mint a gyenge testvéreim. Az új világban én vagyok a király. Te pedig senkinek nem fogsz hiányozni. Hisz mindenki után. És hogy tudd..-hajolok a füléhez.-..ezt a szörnyet te teremtetted.- Azzal kivillannak a fogaim és a torkából egy akkora darabot tépek ki hogy azonnal meghal szinte. Elengedem és hagyom, hogy a földre zuhanjon.
-A félelemmel teli vér íze a legjobb.-Fordulok az ágy felé. Odasétálok a kis ribanchoz akit apám "úgy szeretett" és egy laza mozdulattal kitépem a szívét és szép lassan elfogyasztom. Úgy is egy szívtelen ribanc volt.
-Ezzel elkezdődött az én időm.
Vissza az elejére Go down
Blake Hanson

Blake Hanson


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2021. Jan. 18.
Age : 59

Valami új kezdete... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete...   Valami új kezdete... Icon_minitimeCsüt. Jan. 21, 2021 9:26 pm

Éreztem, hogy a főnököm már végzett így én is megjelentem.
-Igen. Már a sereg is kellőképpen megnőtt hozzá.
Vissza az elejére Go down
Dominick Summer

Dominick Summer


Hozzászólások száma : 74
Join date : 2021. Jan. 18.

Valami új kezdete... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete...   Valami új kezdete... Icon_minitimeCsüt. Jan. 21, 2021 9:28 pm

-Igen. És ideje elindítani őket. Vidd a két hullát. Tűzd ki őket a központ épületére. Ezzel megkezdünk mindent.
Vissza az elejére Go down
Blake Hanson

Blake Hanson


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2021. Jan. 18.
Age : 59

Valami új kezdete... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete...   Valami új kezdete... Icon_minitimeCsüt. Jan. 21, 2021 9:29 pm

-Igenis. És ön? Visszatér a kastélyba?
Vissza az elejére Go down
Dominick Summer

Dominick Summer


Hozzászólások száma : 74
Join date : 2021. Jan. 18.

Valami új kezdete... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete...   Valami új kezdete... Icon_minitimeCsüt. Jan. 21, 2021 9:31 pm

-Igen. Jól laktam és megtettem a lépéseket. Most már csak a dolgom, hogy a drága hercegnőmmel ünnepeljek egyet.-nézek rá.-Menj! tedd a dolgod. Ha pedig elkezdődik a hemzsegés szeretném, ha figyelnél a káoszra. Nehogy valami keresztbe tegyen.
Vissza az elejére Go down
Blake Hanson

Blake Hanson


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2021. Jan. 18.
Age : 59

Valami új kezdete... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete...   Valami új kezdete... Icon_minitimeCsüt. Jan. 21, 2021 9:32 pm

-Rendben. Úgy lesz.-Azzal meg is fogom a két hullát és elmegyek. Kitűzöm őket szépen a városközpontra és egy kissé távolabb keresek egy jó helyet ahol figyelem majd, hogyan megy a lázadás.
Vissza az elejére Go down
Dominick Summer

Dominick Summer


Hozzászólások száma : 74
Join date : 2021. Jan. 18.

Valami új kezdete... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete...   Valami új kezdete... Icon_minitimeCsüt. Jan. 21, 2021 9:35 pm

Egy kis várakozás után haza is megyek. Remekül érzem magam. Minden simán megy és ez a lényeg. 
Amint hazaérek előveszek egy finom whiskyt és leülök a kényelmes fotelembe. Egy kis ünneplés nem árt
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Valami új kezdete... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Valami új kezdete...   Valami új kezdete... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Valami új kezdete...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A terv kezdete

Engedélyek ebben a fórumban:Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Vérfarkasok erdeje-
Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozUgrás: