Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
A kard.................. Icon_minitimeTegnap 10:27 pm-kor by Alistar

» Elrabolva...
A kard.................. Icon_minitimeTegnap 10:10 pm-kor by Oliver

» Egy rossz megérzés
A kard.................. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
A kard.................. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
A kard.................. Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
A kard.................. Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
A kard.................. Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
A kard.................. Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
A kard.................. Vote_lcapA kard.................. Voting_barA kard.................. Vote_rcap 
Luce Summer
A kard.................. Vote_lcapA kard.................. Voting_barA kard.................. Vote_rcap 
Rose Summer
A kard.................. Vote_lcapA kard.................. Voting_barA kard.................. Vote_rcap 
Daniel Cole
A kard.................. Vote_lcapA kard.................. Voting_barA kard.................. Vote_rcap 
James Cole
A kard.................. Vote_lcapA kard.................. Voting_barA kard.................. Vote_rcap 
Edward Summer
A kard.................. Vote_lcapA kard.................. Voting_barA kard.................. Vote_rcap 
Noah Cole
A kard.................. Vote_lcapA kard.................. Voting_barA kard.................. Vote_rcap 
Andy Biersack
A kard.................. Vote_lcapA kard.................. Voting_barA kard.................. Vote_rcap 
Lucifer
A kard.................. Vote_lcapA kard.................. Voting_barA kard.................. Vote_rcap 
Jake Walker
A kard.................. Vote_lcapA kard.................. Voting_barA kard.................. Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 A kard..................

Go down 
+2
Dylan
Lucas
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:11 pm

Mia jól eltűnt. Biztos valami szarba keveredett. De utána nem mehetek, meg nem is tudom hol van. Azért a környéken körülnéztem ma ... visszamentem oda a hegyhez is, de sehol semmi nyoma élőlénynek. Mire visszaértem a házba nyitva találtam az ajtót. -Mia?-
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:15 pm

-Ó hogy innen volt ismerős a szag... szerencsédre nagyon szépen megkértek, hogy ne öljelek most meg, illetve egy pár éve nem jelentesz gondot. Csak Mia kardjáért jöttem.-
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:16 pm

Nekimennék, de tudom hogy csak megdöglenék. -Mi van Miával?-
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:18 pm

-Röviden. Kiszabadított egy szörnyet, amely ki akarja nyírni Lucifert és Benjamint is éééés esélye is van. Megsebesült, elbújtatjuk. De valamiért nagyon ragaszkodik a fegyveréhez. Neked jobb, ha nem jössz oda, mert nem mindenki kímélne ott meg mint én.-
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:19 pm

-Ott a kard.- mutatok egy vitrinre
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:24 pm

Hmm, erről a kardról én olvastam. Ezzel meg lehet ölni Lucifert és Benjamint is... Ez így elég veszélyes. Mia nem tenne ilyet, de szerintem erről tudnia kell. Meg hogy baj esetén, hogyan vegye el a kard erejét. -Te ez a kard honnan van?-
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:25 pm

-Mia megsebezte a tulaját.-


A hozzászólást Lucas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 19, 2024 7:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:25 pm

-És hogy lett Miáé?-
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:26 pm

-Csak meglátta és kellett neki. Miért kérded? -
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:32 pm

A jó hír, hogy kiválasztotta a kard, szóval képes elvenni az erejét. -Aaa semmi... Erősítsd meg a védelmedet ha jót akarsz magadnak.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:38 pm

Remélem meglesz a kardom....
Amíg Dylan elvolt kerestünk egy elhagyott eldugott vadász bázist. Igen ezeket pontosan már nem lehet tudni merre vannak, de nagyjából belőttünk egyet. Ha ott leszünk nagyjából, akkor majd megtaláljuk. Ééés közben Lucifer kitalálta, hogy Tristan, meg Alistar fog minket elkísérni oda. Meg eltűntetni a nyomainkat. Igen nagyon örülök nekik...
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:44 pm

Kard után összeszedtem Kirát is. Az időzítés egész jó volt, mert már nem volt ott kulcsfontosságú szerepe és visszamentünk a többiekhez. -Te egy pár percet szánj rám kérlek most...fontos.- fordulok egyből Miahoz.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:44 pm

-Öm oké.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:47 pm

Odébb vittem, hogy ezt ne hallja más. -Itt a kardod. Megölted akitől szerezted?-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:48 pm

-Hát ideiglenesen igen. Nem konkrétan az én ellenségem volt szóval csak tüdőn szúrtam, aztán megkértem Lucas-t, hogy hozza el nekem. Ugye nem bátottad?-kérdezem aggódóan. Tudom tudom, biztos vagyok benne hogy nem büszke rám, hogy vele vagyok de mit tegyek? Szeretem..
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:52 pm

-Ez a kard különleges... Ha bárki el akarja tőled venni, meg kell magadat ölnöd vele, mert akkor inaktiválod az erejét, amíg a kard nem választ magának új tulajdonost. Ha úgy érzed, hogy ezt nem tudod megtenni, akkor  el kell vegyem tőled, mert nagyon fontos, hogy ne kerüljön rossz kézbe.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:53 pm

-Dylan. Bántotad?-mordulok rá. Nem adok neki választ amíg ő nem ad nekem.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:54 pm

-Előbb megfogadod aztán válaszolok... és rám ne morogj, ha tudni akarsz bármit is a kis barátodról.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:55 pm

-Jó jó világos és megértettem, csak mond hogy nem bántottad kérlek.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:57 pm

-Vágd meg a kezed és markold át a nyelét.- nem kell tudna ezzel mit csinál, de ez egy vérfogadalom a kard felé is.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:57 pm

-Utána válaszolsz végre?
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:58 pm

-Csak csináld. Kira gyere egy kicsit.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:58 pm

-Bazd meg...-mordulok rá megint, de megteszem.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 8:02 pm

-Te is vágd meg a kezed és markolj rá vele a kardra. HA bárki el akarná ezt tőled venni meg kell ölnöd magad. Így ketten vigyáztok a kard erejére, vész esetben szükség lehet rád. HA tovább adjátok ugyanígy tegyétek, de vigyázzatok kinek a kezébe kerül-
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 8:03 pm

-Ez egy vér fogadalom ugye? Mit tud a kard?-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A kard.................. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kard..................   A kard.................. Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A kard..................
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros-
Ugrás: