Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Itthon újra...két év után.. Icon_minitimeTegnap 10:27 pm-kor by Alistar

» Elrabolva...
Itthon újra...két év után.. Icon_minitimeTegnap 10:10 pm-kor by Oliver

» Egy rossz megérzés
Itthon újra...két év után.. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Itthon újra...két év után.. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Itthon újra...két év után.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Itthon újra...két év után.. Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Itthon újra...két év után.. Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Itthon újra...két év után.. Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Itthon újra...két év után.. Vote_lcapItthon újra...két év után.. Voting_barItthon újra...két év után.. Vote_rcap 
Luce Summer
Itthon újra...két év után.. Vote_lcapItthon újra...két év után.. Voting_barItthon újra...két év után.. Vote_rcap 
Rose Summer
Itthon újra...két év után.. Vote_lcapItthon újra...két év után.. Voting_barItthon újra...két év után.. Vote_rcap 
Daniel Cole
Itthon újra...két év után.. Vote_lcapItthon újra...két év után.. Voting_barItthon újra...két év után.. Vote_rcap 
James Cole
Itthon újra...két év után.. Vote_lcapItthon újra...két év után.. Voting_barItthon újra...két év után.. Vote_rcap 
Edward Summer
Itthon újra...két év után.. Vote_lcapItthon újra...két év után.. Voting_barItthon újra...két év után.. Vote_rcap 
Noah Cole
Itthon újra...két év után.. Vote_lcapItthon újra...két év után.. Voting_barItthon újra...két év után.. Vote_rcap 
Andy Biersack
Itthon újra...két év után.. Vote_lcapItthon újra...két év után.. Voting_barItthon újra...két év után.. Vote_rcap 
Lucifer
Itthon újra...két év után.. Vote_lcapItthon újra...két év után.. Voting_barItthon újra...két év után.. Vote_rcap 
Jake Walker
Itthon újra...két év után.. Vote_lcapItthon újra...két év után.. Voting_barItthon újra...két év után.. Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Itthon újra...két év után..

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 8:55 pm

Másnap van és elbúcsúztam a tesóimtól és egyből mentem haza.
Anyáék biztos ki vannak és arról is hallottam, hogy dylan egyszer utánam jött csak közbejött valami. Ő is seggbe fog rúgni szerintem, hogy így eltűntem.
Nagy levegőt veszek még az ajtó előtt aztán bemegyek.
-Sziasztok.-integetek apáméknak.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 9:23 pm

-Úgy eltűntél mint a testvéreid-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 9:24 pm

-Sajnálom. A seggüket kellett megmentenem.-vigyorgok.- De jól vannak ők is.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 9:30 pm

-Náluk azt se tudnánk, ha már a temetésen túl lennének.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 9:30 pm

-Azért vagyok én. Megvédem a seggüket nyugi.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 9:31 pm

-Azért nem féltem őket, de tőled legalább tudjuk, hogy megvagytok.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 9:33 pm

-Persze.Megvagyunk.-vigyorgok.-Dylan is itthon van?
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 9:34 pm

-Hát ha seggbe rúgásra van szükséged , már a pincében található az atombázis.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 9:36 pm

Elröhögöm magam.
-Oké akkor lenézek hozzá.-indulok is le.
-Hellooooooo?
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 9:40 pm

-Vigyázz!- szóltam mielőtt még lelépett volna az utolsó lépcsőfokon. -Egy beprogramozott láb seggbe rúgta, úgy, hogy belerepült a jeges medencébe. -Nem mondhatod, hogy nem szóltam, bár szándékosan neked készítettem.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 9:42 pm

Bazdmeg.
Kimászok gyorsan a vízből. Hát ez geci hideg volt.
-Azért a vizet nem érdemeltem meg.-kapok fel valami rongyot a hátamra amit találok.-De neked is szia.-röhögök.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 9:43 pm

-Legalább lemossa a legutóbbi bűzös kalandod szagát.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 9:44 pm

Csak morgok egyet.
-Ezt úgy mondod mintha magam akartam volna.-sóhajtok és leülök.-Nem szívesen tettem...
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 9:46 pm

-Mi volt veled az elmúlt két évben?-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 9:50 pm

-Hát én elindultam megkeresni a szüleid gyilkosait. De az egyik cimborája elkapta az egyik barátnőmet aztán minket is. Szóval jó ideig egy szigeten rohadtam Kira-val. Aztán emiatt elkapták Danieléket. Aztán egy idő után minket el akartak tüntetni, viszont sikerült egy olyan egyességet kötnöm Lucas-ékkal, hogy a barátnőim és Danielék szabadon kijussanak. Aztán most itt vagyok.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 9:52 pm

-Akkor mondhatom, hogy megelőztelek. De legalább ott voltál, azzal a két hülyével.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 9:53 pm

-Igen. Habár kicsit csalódott vagyok. Szerettem volna én bosszút állni, ha már miattam történt minden....
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 9:54 pm

-Ugyan, nem tehetsz róla. Az egy idióta volt.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 9:56 pm

-Tudom...-sóhajtok.-De legközelebb hagyj egyet nekem is.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 9:58 pm

-Ne haragudj, de nem várnék két évet. Szerintem a srácoknak nagyobb szükségük volt rád.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 10:01 pm

-Igen. Valóban, nem hiszem, hogy lett volna más megoldás nekik. Lehet rosszul gondolkozom, de én bármit megtennék a családomért. Amit felálldoztam...nem kis dolog volt, de nem bánom. És ha tehetném, érted és Luce-ért és anyáékért is megtenném.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 10:08 pm

-Mit szólsz ehhez?- előveszek egy automata kesztyűt. -Tud lőni, kést tárolni és el van látva életmentő funkciókkal: pl beépített kulacs, egy energiatabletta és egy gyorsölő. Van benne elektromos fegyver, amely gyors és fájdalommentes halált hoz, akár a hordóra; ja és láthatatlanná tudod tenni, illetve súlytalan. Érdekel? Szerintem hasznos kiegészítő lenne egy-egy vadásznak.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 10:11 pm

-Nem hangzik rosszul, de én maradnék a saját erőmnél. De a vadászok szeretik az újításokat. -mosolygok.- Sosem tudtam mekkora erőm van igazán, de most volt alkalmam megtapasztalni kicsit. De nem akarok itt megállni. Szóval kérnék egy szívességet. Segítenél tanulni? Erősebb akarok lenni, de önerőből. Egy jó tanárral szerintem menne.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 10:19 pm

-Lehet róla szó, de kéne egy fő még. Fontos a rivalizálás és a fer gyakorlás, márpedig én nem vagyok fer ellenfél.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 10:21 pm

-Jó ez így. Szeretem a kihívásokat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Itthon újra...két év után.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Itthon újra...két év után..   Itthon újra...két év után.. Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Itthon újra...két év után..
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Itthon annyi idő után
» 1000 év után újra
» Újra itthon
» Újra itthon
» Itthon......

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Külváros-
Ugrás: