Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Második lépés... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Második lépés... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Második lépés... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Második lépés... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Második lépés... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Második lépés... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Második lépés... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Második lépés... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Második lépés... - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Második lépés... - Page 2 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 2 Voting_barMásodik lépés... - Page 2 Vote_rcap 
Luce Summer
Második lépés... - Page 2 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 2 Voting_barMásodik lépés... - Page 2 Vote_rcap 
Rose Summer
Második lépés... - Page 2 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 2 Voting_barMásodik lépés... - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Cole
Második lépés... - Page 2 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 2 Voting_barMásodik lépés... - Page 2 Vote_rcap 
James Cole
Második lépés... - Page 2 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 2 Voting_barMásodik lépés... - Page 2 Vote_rcap 
Edward Summer
Második lépés... - Page 2 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 2 Voting_barMásodik lépés... - Page 2 Vote_rcap 
Noah Cole
Második lépés... - Page 2 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 2 Voting_barMásodik lépés... - Page 2 Vote_rcap 
Andy Biersack
Második lépés... - Page 2 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 2 Voting_barMásodik lépés... - Page 2 Vote_rcap 
Lucifer
Második lépés... - Page 2 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 2 Voting_barMásodik lépés... - Page 2 Vote_rcap 
Jake Walker
Második lépés... - Page 2 Vote_lcapMásodik lépés... - Page 2 Voting_barMásodik lépés... - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Második lépés...

Go down 
+3
Lucas
Charlotte
Jake Walker
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 18, 2023 12:17 am

-Ezért most kizárólag akkor nem nyírlak ki, ha megfizetsz érte.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 18, 2023 12:17 am

-Most van más dolgunk is.-nyalom le a szám szélét.- Majd talán máskor.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 18, 2023 12:18 am

-Megbeszéltük.-
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 7:58 pm

-Ah olyan undorítóak vagytok. Csak öljétek meg egymást. Abban legalább lesz élvezet.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:01 pm

-POnt ezért nem öl meg, hogy több élvezetben legyen része.-fordulok felé.-De téged szívesen.-húzom elő a kardomat.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:04 pm

-Igen ez egy erős érv... te veled viszont nem vesztek semmit.-
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:06 pm

-Nagyobb az esélye, hogy én nyerek. A képességemmel nem lesz nehéz elindtézni egy vadászt.-Jelenik meg kezemben egy kard.-Jobban vívok.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:09 pm

-Hm. Majd meglátjuk.-egy fél pillanat alatt komoly vívásba kerültünk. Be kell vallani jól forgatja a kardot, de kb tíz perc elteltével se ő sem én nem tudtam még megsebezni a másikat.
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:11 pm

Nem is rossz egy sima vadásztól, de ehhez több kell, hogy legyőzzön.
Folytattuka vívást. A harc folyamán egy pillanatban ügyesen kicselezett így majdnem halálosan megsebzett. Az egyetlen szerencsém, hogy az utolsó pillanatban magamra varázsoltam a legerősebb páncélomat.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:13 pm

MI a?! Amint hozzáért volna a kardom egy páncél jelent meg a teljes alakján. Az lenne a legkisebb gond, hogy nem sebeztem meg, de ahogy a páncélhoz ért a kardom, mint az üveg szilánkokra tört. Fenébe...kard nélkül nem tudok vívni.
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:14 pm

-Meglepetés.-a meglepődöttségét kihasználva gyomron vágtam a pancélzott karommal. Átrepült két szobán is.-Sosem nyerhetsz ellenem.-sétálok utána.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:17 pm

-Fenébe.-kaparom össze magam. Van egy jó meg két rossz oldala ennek az egésznek. Rájöttem, hogy működik a mágiája. Csak az mágia ahogy magára varázsolja a páncél és a kardot, viszont magát a fegyvert és a fegyverzetet nem ő alkotja meg. Tehát van egy hely ahol a fegyverei és a páncéljai vannak. Viszont a rossz dolog ebben, hogy nincs kardom amivel harcoljak, és nem tudom, hol lehet az a raktár. Ha az el tudnám pusztítani vagy legalábbis benne lévő páncélokat és fegyvereket le tudnám győzni.
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:21 pm

Torkon ragadom és felemelem.
-Túl gyenge vagy te hozzám képest. -szorítom meg a torkát.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:22 pm

-Oh, kemélyebben!-vigyorodom el.
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:23 pm

-Gusztustalan.-repítem át még egy két szobán keresztül.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:26 pm

-Oh csak ennyi?-állok fel rikító vörös szemekkel.-Azt hittem ennél többet tudsz.-provokálom.
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:29 pm

-Ezzel nem mész semmire.-jelenek meg előtte és újból torkon ragadom.-Innen már csak én szórakozom.-jelenik meg egy kard a kezemben és megindítom felé.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:34 pm

Elértem a célom teljes erőből támad. Az utolsó pillanatban elkerülöm a kardját ami így a padlóba áll. POntosabban állna ha az ereje nem zúzta volna össze azt. Lezuhantunk 1-2 szintet és úgy néz ki jó helyen landoltunk.
Megérzés volt csupán de amint a por felszállt látni lehetett az óriási szobát amiben a páncéljai és a karjai voltak..
Elszaladtam gyorsan egy újabb kardért.
-Folytathatjuk.-álltunk neki újra a vívásnak. Ezzel a karddal is így jártam mint a sajátommal. Amint hozzáért darabokra törött. Kénytelen voltam új kardot szerezi és ezt a körforgást még eljátszottam párszor.
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:35 pm

-Nem számít mivel próbálkozol. Ezt a páncélt semmi nem vágja át szinte.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:41 pm

-Olyan nincs.-minden páncélt át lehet vágni egy igazán jó karddal. Mondjuk lassan a helyen is kifogynak a kardok. Az baj lesz. Amint eltörik egy újabb kardom egyből másikat keresek.
Az egyik falon szépen felhelyezve van egy nagyon szép fehér-fekete katana. Valahonnan ismerős ez a kard. Na mindegy azt kinéztem magamnak. így el is indultam felé. Habár ez valamiért nem tetszett a kis szöszinknek mert állandóan az utamba állt. A kis tőreimmel szerencsére tudtam védekezni.
A próbálkozás közben láttam, hogy a srácok is valahogy a mi szintünkre kerültek.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:44 pm

Lucas felszívodott a vadászunkkal így ketten maradtunk a dög ellen. Hát vele se leszek többet csapatban.
Egy csomó idő elteltével úgy rámugrott ez a dög hogy emeleteket szakadtunk le. Az egyetlen mázlim, hogy a tőrt időben kaptam elő és húztam magam elé. Jelenleg azt rágcsálja ez a dög engem a földre nyomva.
És jé végre ismerős arcok.
-Lucas bazdmeg. Ahelyett hogy kivered segíthetnél.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:47 pm

-Aaaa pedig jó program... na jó.- rontok neki én is a dögnek
Kicsit sikerült visszaszorítani addig Adam összekapta magát
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:47 pm

-Ha egyedül basztad meg téged öllek meg a farkas után.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:48 pm

-Még nem.- röhögök
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 8:53 pm

Sóhajtok. Ezeknek még élet-halál harc közben is csak ez a fontos? Istenem...
Eszembe jutott egy ötlet, ha már egy szinten vagyunk, kihasználhatnám, hogy eltereljék ez a kis libát. És tudom is, hogy hogyan.
Füttyentek egyet mire a kis barbárfarkaska egyből felkapja a fejét. Direkt előhozom a farkas füleimet és a farkamat. A barbárfarkasokban erős az utódnemzési ösztön, így igazából tényleg mondhatni, hogy ők nagyrészben a farkuk után mennek. A farkas meg is indul felénk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Második lépés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második lépés...   Második lépés... - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Második lépés...
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: