Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
A bennem élő szörnyeteg Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2024 12:00 am by Oliver

» Egy rossz megérzés
A bennem élő szörnyeteg Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
A bennem élő szörnyeteg Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
A bennem élő szörnyeteg Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
A bennem élő szörnyeteg Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
A bennem élő szörnyeteg Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
A bennem élő szörnyeteg Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
A bennem élő szörnyeteg Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
A bennem élő szörnyeteg Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
A bennem élő szörnyeteg Vote_lcapA bennem élő szörnyeteg Voting_barA bennem élő szörnyeteg Vote_rcap 
Luce Summer
A bennem élő szörnyeteg Vote_lcapA bennem élő szörnyeteg Voting_barA bennem élő szörnyeteg Vote_rcap 
Rose Summer
A bennem élő szörnyeteg Vote_lcapA bennem élő szörnyeteg Voting_barA bennem élő szörnyeteg Vote_rcap 
Daniel Cole
A bennem élő szörnyeteg Vote_lcapA bennem élő szörnyeteg Voting_barA bennem élő szörnyeteg Vote_rcap 
James Cole
A bennem élő szörnyeteg Vote_lcapA bennem élő szörnyeteg Voting_barA bennem élő szörnyeteg Vote_rcap 
Edward Summer
A bennem élő szörnyeteg Vote_lcapA bennem élő szörnyeteg Voting_barA bennem élő szörnyeteg Vote_rcap 
Noah Cole
A bennem élő szörnyeteg Vote_lcapA bennem élő szörnyeteg Voting_barA bennem élő szörnyeteg Vote_rcap 
Andy Biersack
A bennem élő szörnyeteg Vote_lcapA bennem élő szörnyeteg Voting_barA bennem élő szörnyeteg Vote_rcap 
Lucifer
A bennem élő szörnyeteg Vote_lcapA bennem élő szörnyeteg Voting_barA bennem élő szörnyeteg Vote_rcap 
Jake Walker
A bennem élő szörnyeteg Vote_lcapA bennem élő szörnyeteg Voting_barA bennem élő szörnyeteg Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 A bennem élő szörnyeteg

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

A bennem élő szörnyeteg Empty
TémanyitásTárgy: A bennem élő szörnyeteg   A bennem élő szörnyeteg Icon_minitimeCsüt. Dec. 10, 2020 10:21 pm

Andy-vel már jó ideje együtt éltünk boldogságban, azonban én bevallom kezdem megunni ezt az egyhangúságot. Vágyom valamire... valami nagyra. Időnként úgy érzem, hogy tombolni akarok...gyilkolni. Valami nincs rendjén velem. Sokat hallottam, hogy engem kiskoromban nagyon nehéz volt önuralomra tanítani. Sok sok éve elfolytok magamban valamit...illetve valakit. És most hogy minden rendjén volt és nyugi volt nyilván el kell basznom ezt. Tipikus démon dolog. A legtöbbünkben belül rejlik a sötétség. Sokan leélik az életüket kisebb balhékkal,néhányan kicsit nagyobbakkal, de nyilván kell a folyamatos életmód változtatás, mert mindenbe beleununk. Többnyire ezért nem szokásunk fajunkon kívüliekkel kapcsolatot létrehozni. Én azt hittem le tudom győzni magamat, de kezdem érezni, hogy eluralkodik rajtam a belső szörny. Nem akarom Andyt bántani és tönkretenni sem, így a legjobb lesz a ha szakítok vele és felszívódok a démoni alvilágba.
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

A bennem élő szörnyeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bennem élő szörnyeteg   A bennem élő szörnyeteg Icon_minitimeCsüt. Dec. 10, 2020 10:23 pm

Kim mögé megyek és hátulról felkapom.
-Mi az vöröske? valamin nagyon agyalsz. Látom rajtad.
Vissza az elejére Go down
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

A bennem élő szörnyeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bennem élő szörnyeteg   A bennem élő szörnyeteg Icon_minitimeCsüt. Dec. 10, 2020 10:38 pm

-Valamit meg kell beszéljünk-mondtam komolyan

Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

A bennem élő szörnyeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bennem élő szörnyeteg   A bennem élő szörnyeteg Icon_minitimeCsüt. Dec. 10, 2020 10:38 pm

Lerakom.
-Baj van?
Vissza az elejére Go down
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

A bennem élő szörnyeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bennem élő szörnyeteg   A bennem élő szörnyeteg Icon_minitimeCsüt. Dec. 10, 2020 10:44 pm

-Igen, nem szeretném részletesen elmesélni, de nem vagy biztonságban mellettem. Tudod a démonoknak vannak nagyon kellemetlen tulajdonságai. Én azt szeretném, hogy megtaláld nélkülem a boldogságot. Szakítani szeretnék. Részben magam miatt, részben, mert már nem vagy mellettem biztonságban.-
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

A bennem élő szörnyeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bennem élő szörnyeteg   A bennem élő szörnyeteg Icon_minitimeCsüt. Dec. 10, 2020 10:46 pm

-Mi?
Vissza az elejére Go down
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

A bennem élő szörnyeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bennem élő szörnyeteg   A bennem élő szörnyeteg Icon_minitimeCsüt. Dec. 10, 2020 10:51 pm

-Szakítani szeretnék.-
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

A bennem élő szörnyeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bennem élő szörnyeteg   A bennem élő szörnyeteg Icon_minitimeCsüt. Dec. 10, 2020 10:52 pm

-Nem értelek, Eddig nem volt semmi. Miért most?
Vissza az elejére Go down
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

A bennem élő szörnyeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bennem élő szörnyeteg   A bennem élő szörnyeteg Icon_minitimeCsüt. Dec. 10, 2020 10:54 pm

-Még mindig szeretlek, de ne haragudj, de én nem vágyom nyugis, szép életre. Azt hittem le tudom győzni a démonomat és úgy tűnt, hogy sikerül is. De nem sikerült.- néztem rá könnyes szemekkel
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

A bennem élő szörnyeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bennem élő szörnyeteg   A bennem élő szörnyeteg Icon_minitimeCsüt. Dec. 10, 2020 10:57 pm

Nem hiszek a fülemnek, de ahogy érzem jobb lenne ha ezt tenném.
-Akkor....Ennyi?
Vissza az elejére Go down
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

A bennem élő szörnyeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bennem élő szörnyeteg   A bennem élő szörnyeteg Icon_minitimeCsüt. Dec. 10, 2020 10:57 pm

-Igen.-
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

A bennem élő szörnyeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bennem élő szörnyeteg   A bennem élő szörnyeteg Icon_minitimeCsüt. Dec. 10, 2020 10:58 pm

-Jól van.-összeszedem a cuccaimat majd az ajtóban megállok.-Akkor...ég veled.
Vissza az elejére Go down
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

A bennem élő szörnyeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bennem élő szörnyeteg   A bennem élő szörnyeteg Icon_minitimeCsüt. Dec. 10, 2020 10:59 pm

-Szia- nézek rá homályos tekintettel.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A bennem élő szörnyeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bennem élő szörnyeteg   A bennem élő szörnyeteg Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A bennem élő szörnyeteg
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Külváros-
Ugrás: